09.11.2022. Flautas spēle

8.oktobrī flautas spēles audzēkņi kopā ar skolotāju S. Lukševica devās uz Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolu, kur notika meistarklases ar flautisti un skolotāju Kristīni Varažinsku. Šī bija sadraudzības diena trīs skolu ietvaros – Rojas Mūzikas un mākslas skola, Liepājas pilsētas 2. mūzikas skola un PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola. Kā atzīst skolotāja S. Lukševica, tad diena bija ļoti izdevusies un labi izplānota. Jau aizbraucot uz Liepāju, tika noorganizēta ekskursija pa Karostu un visiem kopīga iepazīšanās – tējas dzeršana. Pēc tam sekoja aktīvs darbs un norisinājās meistarklases. Diena noslēdzās ar Liepājas mūzikas skolas audzēkņu priekšnesumiem un ekskursiju koncertzālē Lielais Dzintars. Paldies skolotājai Kristīnei Varažinskai par silto uzņemšanu un darbu ar mūsu skolas audzēkņiem!

Galerija