07.02.2023. Vokālā mūzika

3. februārī Rojas Mūzikas un mākslas skolā notika meistarklase izglītības programmā “Vokālā mūzika – Kora klase”. Meistarklasi vadīja J.Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pedagoģe Inese Jasmane – Rūrāne. Meistarklasē aktīvu dalību ņēma ne tikai izglītības programmas izglītojamie, bet arī 3.- 8.klašu koris “Roja”.

Pēc meistarklašu aktivitātēm sekoja Ineses Jasmanes – Rūrānes muzikālais sveiciens, programmā iekļaujot gan latviešu, gan citu tautu komponistu skaņdarbus.

Inese Jasmane -Rūrāne par meistarklasi :

“Brīnišķīga enerģijas gūšana ar atraktīviem bērniem un jauniešiem, ļoti aktīvi un disciplinēti, ieklausās ieteikumos. Pārsteidza mērķtiecība un skaistās balsis, ļoti labi sagatavoti vokālie skaņdarbi. Rezultāts pārsteidzošs – īsā laika sprīdī var atskaņot skaņdarbu kā uzskatu par labu esam. Svarīgi iedvesmot audzēkņus, lai būtu motivācija tālākam darbam. Pati iedvesmojos no mākslas skolas audzēkņu darbiem, kas atradās līdzās. Skati uz jūru bija patiesi reāli. Paldies Rojas Mūzikas skolai par uzaicinājumu!”

Arī mēs, Rojas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi, sakām lielu paldies par iegūtajām zināšanām, par mīlestību, par starojumu, par enerģiju, kura dienu padarīja prieka un jauku emociju pilnu!

Paldies izglītības programmas “Vokālā mūzika – Kora klase” audzēknēm  M.Graudiņai, R.Gidekai, L.E.Bertholdei, E.Kirilovai, P.Brīverei, K.Mitenbergai, kuras nenobijās un meistarklasē piedalījās individuāli!

Izgl.pr. “Vokālā mūzika – Kora klase” vad. Inese Ozoliņa

 

Video atskats:

Galerija