12.03.2022. Vokālā mūzika

11.martā Rojas Mūzikas un mākslas skolas izstāžu zālē izskanēja izglītības programmas Vokālā mūzika – Kora klases audzēkņu koncerts. Kā atzīmēja skolas direktore Baiba Beraģe, šis bija zīmīgs datums, jo precīzi divus gadus nav noticis neviens koncerts klātienē. Visu koncerta dalībnieku, pedagogu un klausītāju sejās bija redzams prieks par tikšanos klātienē un prieks par to, ka Rojas Mūzikas un mākslas skola svin savu pastāvēšanas 55.jubileju. Un, kā atzīmēja direktore, skolas jubilejā katrs no audzēkņiem sniedz savu sirds daļiņu.

Koncertā izskanēja D.Robules, V.Pūces, A. Žilinska, J.Lūsēna un Im.Kalniņa dziesmas. Uzstājās solisti sākot no 1. klases: M. Graudiņa, R. Gideka, E. Klauža, E. Grundmane, L.E. Bertholde, E. Kirilova, K.A. Mitenberga, L. Līduma – Reinholde, G. Gitendorfa, ansambļi “Sikspārnīši” un “Rondo”, kā arī 1.-3. klašu koris “Vizbulēns” un 4.-8. klašu koris “Roja”. Audzēkņus sagatavoja pedagogi I. Ozoliņa un L. Krūmiņa.

Koncerta ieraksts:

Vokālā mūzika-kora klase audzēkņu koncerts “Man dziesmiņu nepietrūka” – YouTube

Galerija