25.04.2024. Rojas ritmi

Kā jau ierasts, aprīlis Rojas Mūzikas un mākslas skolai paiet konkursa “Rojas ritmi” noskaņā. Arī šogad jau astoto gadu Rojā pulcējās dueti, trio, kvarteti, kvinteti un lielo sastāvu ansambļi no visas Latvijas.

Konkursa rezultāti:

Duetu-trio kategorijā:

3.vieta

Ādažu novada Mākslu skolas Saksofonu duets (ped. Jeļena Kovaļenko-Bebriša)

Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas duets “Divi desmiti” (ped. Maija Zaķis)

2. vieta

Ozolnieku Mūzikas skolas duets “Vienā elpā” (ped. Helga Gūtšmite)

1. vieta

Liepājas Karostas mūzikas skolas duets “Karostas muzikanti” (ped. Vera Oņiščenko)

Rojas Mūzikas un mākslas skolas duets “Forš’lāgs” (ped. Baiba Beraģe, Ieva Grīnīte)

Kvartetu-kvintetu kategorija:

3. vieta

MIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas” ansamblis “Harmonija” (ped. Uva Kalniņa-Auziņa)

2. vieta

Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolas ansamblis “Četri elementi” (ped. Gunta Vecvagare)

1. vieta

Babītes Mūzikas skolas ansamblis “Piecas kvartas” (ped. Anda Bikauniece). Ansamblis ieguva arī pasākuma organizatoru simpātiju balvu.

Rojas Mūzikas un mākslas skolas ģitāristu ansamblis (ped. Maruta Zemture)

Tieši kvartetu-kvintetu kategorijā tika izcīnīta konkursa galvenā balva – Grand Prix.

Sveicam Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas ansambli “Garkalnēni” (ped. Mārtiņš Kokars)!

Lielo sastāvu ansambļi 

3. vieta

Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas ansamblis “ForTune” (ped. Kārlis Krusts)

MIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas” ansamblis “Combo” (ped. Andris Ločmelis)

2. vieta

MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskolas” ansamblis “SunSet Band” (ped. Sanija Pastare, Harijs Krūskops)

MIKC “Ventspils Mūzikas vidusskolas” ansamblis “MuzKo” (ped. Lorija Cinkusa, Harijs Birkenbergs)

1.vieta

MIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas” ansamblis “Junioru Combo” (ped. Andris Ločmelis)

Šogad konkursantus vērtēja komponists, mūziķis Uldis Marhilevičs, pedagogs, akordeonists Pāvels Ignatjevs, pedagogs, klarnetists Jānis Ansons un Rojas Mūzikas un mākslas skolas direktore Baiba Beraģe. Paldies Uldim Marhilevičam un Pāvelam Ignatjevam par konkursa noslēguma pārvēršanu īstā ballītē, kurā jaunieši un pedagogi varēja ne tikai klausīties, bet arī izdejoties pirms rezultātu paziņošanas!

Noslēguma koncerts un apbalvošana:

 

Liels paldies sadarbības partneriem, kas piedāvāja iespēju konkursa dalībniekiem pavadīt brīvo laiku, izmantojot dažādas aktivitātes par draudzīgām cenām! Paldies kafejnīcai “Divi draugi”, kafejnīcai “Spura”, atpūtas namam “Vētras”, “Zivju Bodei”, Rojas Jūras zvejniecības muzejam! Paldies Rojas kultūras centram un tā skaņu un gaismas režisoram Marekam Štālam! Paldies Rojas Mūzikas un mākslas skolas Izglītības padomei, īpaši Ilvai Šneiderei, Andrim Krūzmanim par mūzikas instrumentu pārvadāšanu! Paldies visam Rojas Mūzikas un mākslas skolas kolektīvam un viņu ģimenes locekļiem, kas vienmēr gatavi palīdzēt! Paldies pedagoģēm Terēzei Šteinblūmai un Sandijai Joņinai par konkursa programmas pieteikšanu! Liels paldies Rojas vidusskolas pedagogiem, klasesbiedriem, kuri rada iespēju atbalstīt skolēnus tik nozīmīgajā notikumā ar savu klātbūtni!

Paldies Elmāram Rudzītim par pasākuma fotografēšanu!

Uz tikšanos nākamajos “Rojas ritmos”!

Galerija