02.04.2022. Rojas ritmi

1.aprīļa vakarā ar lielisku koncertu izskanēja jau sestais vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss “Rojas ritmi 2022”.

Šogad, pēc ļoti smaga perioda, kas saistīts ar epidemioloģiskajiem ierobežojumiem, tieši ansambļa sastāviem – konkursam nenobijās un pieteicās kopumā 36 dalībnieki.

Iegūtās godalgas:

Duetu-trio kategorijā

1. vieta Rojas Mūzikas un mākslas skolas ģitāristu ansamblis (ped. M.Zemture);
  2. vieta Ozolnieku Mūzikas skola “Māsas Bumbieres” (ped. D. Tauriņa);
  3. vieta Auces Mūzikas skolas čellu duetam (ped. G.Lignicka).

Kvartetu-kvintetu kategorijā:

1. vieta Jāz.Mediņa Rīgas MS sitaminstrumentālistiem “Mazie bundzenieki” (ped. V. Laube-Vītiņa);
  2. vieta Nīcas MS flautu ansamblim (ped. S. Briljonoka);
  3. vieta J.Dūmiņa Baldones MS “Daži strūklakā” (ped. A. Bikauniece);

Atzinības raksti:

Rojas Mūzikas un mākslas skolas vijolnieku ansamblim (ped. I.Sproģe);

Saldus MS ansamblim “Lidojošās vālītes” (ped. M. Bērtulis);

Garkalnes vispārizglītojošās pamatskolas ansamblim “Garkalnēni” (ped. M.Kokars).

Skatītāju simpātiju balva aizceļoja pie Saldus Mūzikas skolas ansambļa “Lidojošās vālītes”.

APSVEICAM!

Koncertā izskanēja visu dalībnieku priekšnesumi. Un kā vienmēr, Rojas ritmi atnes arī pārsteigumus – šogad koncertu kuplināja nu jau mūsu skolas pedagoģe Kateryna Chorna ar savu brīnišķīgo un emocionālo vokālu, kas zālē divas reizes izraisīja stāvovācijas un, protams, atraktīvais akordeonists Pāvels Ignatjevs, kura pavadībā zālē turpinājās dejas.

Rojas ritmi – tas nav vienkārši konkurss, koncerts. Tie ir svētki un prieks sev un citiem! Un mums izdevās!