24.03.2023. Projekti

23. martā Rojas kultūras centrā notika sadraudzības koncerts, kurā Rojas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi ieklausījās Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas sagatavotajos priekšnesumos, kā arī paši uzstājās un priecēja klausītājus. Liepājas audzēkņi ļāva ieklausīties gan jau ierastu mūzikas instrumentu, gan arī eifonija, trompetes un saksofona skaņās. Kā koncerta gaitā atklājās, tad abām skolām ir daudz kā kopīga – mazas, mājīgas skolas telpas, līdzīgs audzēkņu skaits, labi panākumi konkursos un aktīva dalība koncertos. Vienīgā atšķirība, ka Rojas Mūzikas un mākslas skolā skan ne tikai mūzika, bet top mākslā. Tieši tāpēc kā dāvana no mums uz  Liepāju aizceļoja Līgas Reines-Smilgaines radītais darbs – glezna, kurā attēlota Liepājas pilsētas 2. mūzikas skola.

Satikšanās mūzikā turpināsies, jo atvadoties vienojāmies, ka noteikti dosimies vizītē uz Liepāju.

Paldies ciemiņiem, mūsu skolas audzēkņiem un pedagogiem par muzikālo ceturtdienu! Paldies Rojas kultūras centram par iespēju satikšanos piedzīvot kultūras centra telpās, mīļš paldies Marekam Štālam par kvalitatīvu pasākuma tehnisko nodrošinājumu!

Tiksimies pavisam drīz  1.-3.klašu kora “Vizbulēns” jubilejas koncertā – 14. aprīlī Rojas kultūras centrā!

RMMS dir.vietn.

Aija Kaļiņičenko