19.04.2022. Skolas 55 gadu jubileja

 

22.aprīlī šāds nosaukums tika dots Rojas Mūzikas un mākslas skolas 55.gadu jubilejas koncertam, ko sniedza audzēkņi, kuri pašlaik mācās skolā. Pēc divu gadu pārtraukuma koncerts notika Rojas kultūras centrā. Uztraukums bija liels gan tiem, kuri uzstājās tik plašā koncertā pirmo reizi, gan arī visiem pārējiem dalībniekiem. Vienlaicīgi Mākslas skolas izstāžu zālē tika atklāta skolas darbinieku portretu izstāde, ko gleznoja mākslas skolas audzēkņi.

Savu sniegumu skolas jubilejā rādīja skolas kori “Vizbulēns” un koris “Roja”(diriģente I.Ozoliņa), kā arī vokālie ansambļi “Sikspārnīši” (ped.I.Ozoliņa) un “Rondo”(ped.L.Krūmiņa). Neizpalika arī ģitāristu un vijolnieku ansamblis (ped.M.Zemture, I.Sproģe). Individuāli un duetā uzstājās Keita Anna Mitenberga, Laima Līduma, Rebeka Gideka, Elza Klauža (ped. I.Ozoliņa), Dans Daniels Gitendorfs (ped.B.Kvālberga), Alise Zeļģe (ped. I.Stepanova), Asnāte Graudiņa (ped.I.Sproģe), Māra Grīnīte (ped. M.Zemture), Lauma Jēkabsone (ped. S.Lukševica). Koncertu vadīja Eva Kirilova un K.A.Mitenberga, kuras klausītājiem piedāvāja noklausīties fragmentus no I.Ziedoņa “Krāsainās pasakas”, kas savijās kopā ar faktiem no skolas vēstures.

Direktore Baiba Beraģe savā uzrunā uzsvēra, ka skola ar vērienu svin savu jubileju un priecājas par iespēju, ka svinības var notikt klātienē, redzot klausītāju smaidus un aplausus. Viņa atzīmē, ka izskanējuši visi skolas nodaļu koncerti un šis ir skolas kopējais koncerts. Viņa saka paldies visiem audzēkņiem un pedagogiem, kas nenogurstoši strādājuši, lai izdotos visi pasākumi.

Paldies direktorei par dāvāto svētku kliņģeri, ko, ģērbusies latviešu tautas tērpā, uz skatuves svinīgi izveda ukraiņu kolēģe Katerīna. Viņa visiem par prieku kopā ar kori “Roja” atskaņoja dziesmu latviešu valodā.

Uz tikšanos absolventu un pedagogu koncertā 7. maijā!

FOTO: L.E.Kiršakmene

VIDEO: E.Riekstiņa – Maure

Galerija