07.02.2023. Vizuāli plastiskā māksla

6. februārī Rojas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļā viesojās Annika Petraškeviča, kura audzēkņiem pasniedza nodarbību publiskās uzstāšanās prasmēs. Vizuālās mākslas nodaļa jau kopš I semestra ir cītīgi gatavojusi T- kreklu kolekciju Valsts konkursam. Annika Petraškeviča mums parādīja dažādas nianses, lai labāk varētu iznest savu tērpu. Protams, skatuves kultūrai ir svarīga stāja un cilvēku kustība, kas, skanot mūzikai, saplūst vienā ritmā. Nodarbībā tika pārrunātas prezentēšanas prasmes un metodes, kā pārvarēt bailes uzstājoties. Liels paldies Annikai par pārdomāto tikšanos! Paldies par šo iespēju skolas vadībai un mācību daļai!

Gaidīsim ikvienu novērtēt rezultātu jau nākamnedēļ, 13. martā, skolēnu modes skatē.

Pedagoģe L.Reine-Smilgaine

Galerija