28.02.2023. Vizuāli plastiskā māksla

Jau astoto reizi Aizputes Mākslas skola sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu organizē konkursu – izstādi “Dzīve kā košums”. Šī gada konkursa tēma bija “Mūzika un kustība”.
Konkursam tika iesūtīti darbi no 39 profesionālās ievirzes mākslas skolām visā Latvijā. Kopumā konkursam iesniegti un izstādē aplūkojami 232 grafikas un 92 tēlniecības darbi.
Prieks par konkursa rezultātiem, kur 12-15 vecuma grupā II vietu izcīnījusi Amanda Lindsija Petraša un 16-18 vecuma grupā – I vieta Juritai Cibulei.
Paldies audzēkņiem, kam šoreiz varbūt mazliet pietrūka līdz godalgām: E. Martužānei, E. Praulītei, M. Jansonei, A. Krūzmanim, G. Maškevicai, R. Čaunānei.
Paldies pedagoģēm Līgai Reinei-Smilgainei un Sandijai Joņinai par audzēkņu sagatavošanu konkursam.