21.10.2022. Vizuāli plastiskā māksla

20.oktobrī Zoom vidē bija aicināti Latvijas mākslas skolu audzēkņi uz tikšanos ar modes dizaineri, zīmola TALANTED veidotāju Indru Komarova. Indra Komarova ir beigusi Latvijas Mākslas akadēmiju.  Arī Rojas MMS vizuāli plastiskās mākslas audzēkņi piedalījās šajā attālinātajā tikšanās reizē ar modes mākslinieci. Indra Komarova sagatavojusi metodisku materiālu “Kolekcija – no koncepcijas līdz gatavam produktam”, kuru audzēkņi aicināti izmantot, gatavojoties valsts konkursam “T- kreklu vēstījums”, kas ir šī gada Valsts konkursa tēma.

Mākslinieces koncepcija: “Skaistas lietas – ērtas lietas”. Uzsvars tiek likts uz kabatām, kas ir ļoti svarīga sastāvdaļa apģērbā. Kabatas ir estētiska lieta, kas vieno visus. Viņas iedvesmas avots ir militārais apģērbs.

Noslēgumā audzēkņi varēja uzdot sev interesējošus jautājumus modes dizaina māksliniecei. Paldies māksliniecei par radošo pēcpusdienu un iedvesmu.

Galerija