21.05.2024. Vizuāli plastiskā māksla

17. maijā Rojas Kultūras centrā tika atklāta mākslinieka Daks Vidulejs izstāde. Rojas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi no 1. līdz 3. klasei gatavoja mākslas darbus, ko izmantos Rojas pusmaratonam.  Audzēkņi strādāja dažādās tehnikās: atspiedumi, grafika, zīmēšana, ilustrācija un gleznošana. Viņi parādīja savas spējas un oriģinalitāti darba izstrādē. Lai taptu darbi  Rojas maratonam, bija jāiepazīstina  bērni, kas ir maratons. Ceļš uz panākumiem (kā jau īstam maratonam pieklājas) bijis garš, izaicinājumiem pilns, lai nonāktu līdz finiša taisnei, tāpēc tapa tik atšķirīgi un reizē unikāli darbi.  Rezultātā Edija Šteinberga un Doloresas Frīdenbergas darbi tika apbalvoti ar I vietas diplomiem, Dārtas Jansones darbs ieguva II vietas diplomu un Alises Skujas darbs  – III vietas diplomu. Izstādes atklāšanā piedalās audzēkņi kopā ar vecākiem un pedagogiem.

Rojas MMS vizuāli plastiskās mākslas nodaļa.

 

Galerija