04.10.2023. Vizuāli plastiskā māksla

2. oktobrī Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolā noritēja festivāls “Zīmējam mūziku”. Festivālā piedalījās 6 mākslas skolas no Talsu novada, kā arī Kolkas skola. Katra skola dalībai festivālā izvirzīja trīs audzēkņus, kas, klausoties dzīvo mūziku, radīja mākslas darbu uz koka plāksnes.

No Rojas Mūzikas un mākslas skolas festivālā piedalījās Džesika Helena Jemane, Edijs Šteinbergs, Grēta Maškevica. Grēta savā darbā abstrakti atveidoja skaņdarbu “Četras Vārnas”, bet Edija un Džesikas skaņdarbs bija “Zaķu deja”, kas vairāk pietuvināts ainavām. Noslēgumā skolēni saņēma pateicības par dalību festivālā.  Šī diena bija mākslinieciski piepildīta un radoša. Paldies Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolai par festivāla organizēšanu! Paldies direktorei B. Beraģei par atbalstu dalībā šajā festivālā! Paldies audzēkņiem par ieinteresētību un aktīvu darbošanos!

 

Pedagoģe Līga Reine- Smilgaine

Galerija