Mākslas nodaļas nobeigumu darbi 2023./2024.m.g.

15.05.2024. Vizuāli plastiskā māksla

14. maijā Rojas Mūzikas un mākslas skolā notika mākslas nodaļas audzēkņu noslēguma darba aizstāvēšana. Kopš janvāra katrs audzēknis sāka noslēgumu darbu izstrādi. Darbi ir ļoti atšķirīgi  – instalācija, gleznojums un gaismas dekors. Vizuāli plastisko nodaļu absolvē – 3 audzēkņi, kas ir ļoti radoši un aizrautīgi, tāpēc arī katrs ir tik dažāds savā darbā.

Noslēguma darbu “Maģiskais zieds”  veidoja Rebeka Čaunāne, izmantojot vienkāršu materiālu – papīrs.

Grēta Maškevica radoši izpaudās kiberpanka stilā, radot darbu  “”01000111 01001101 – GM”. Gleznās atveidojot sevi un savus klasesbiedrus.

Artūrs Krūzmanis izveidoja instalāciju “Devītais vilnis – zvilnis”. Šis darbs ir apskatāms netālu no kafejnīcas” Caurlaide” (Ostas iela).

Paldies vecākiem un skolotājiem par izturību!

Audzēkņiem par radošo izdomu!