30.12.2023.

21.decembrī Rojas Mūzikas un mākslas skolā satikās pašas izcilākās zvaigznes, lai piedalītos ”Xmas faktorā”. Protams, konkursā neiztikām bez atraktīvajiem mentoriem. Par konkursa galveno balvu – skatītāju simpātijām un aplausiem –  cīnījās akordeonists M.Sermukšs (ped.B.Beraģe), vijoles spēles audzēkņi J.Ansons un S.Podlutska (ped.I.Sproģe), klavierspēles audzēkne E.Ārgale (ped.B.Petkeviča), ģitārspēles izglītojamais K.Bērziņš, ģitāristu ansamblis (ped.M.Zemture), flautistu trio, flautas spēles audzēkne L.Grosbaha (ped.S.Lukševica), kā arī ansamblis “Sikspārnīšī” (ped.I. Ozoliņa). Par neatņemamu šova sastāvdaļu – reklāmas pauzi – parūpējās mūzikas pamatu mazākā grupiņa un skolotāja Inese Ozoliņa, savukārt lielākā mūzikas pamatu grupa pievienojās skanīgam šova atklāšanas priekšnesumam kopā ar kori “Vizbulēns” (ped. I.Ozoliņa, Dz.Tauniņa), tāpat mūs priecēja Kolkas Tautas nama koklētāju ansamblis (vad.Dz. Tauniņa)  un koris ”Roja” (ped.I.Ozoliņa, Dz.Tauniņa).

Liels, liels paldies 2.sezonas “X-faktora” dalībniekiem duetam Signe un Jānis, kas iepriecināja mūs ar skanīgiem priekšnesumiem! Paldies vijolnieku un ģitāristu ansambļiem (ped.I.Sproģe, M.Zemture), kas kopā ar duetu Signe un Jānis izpildīja Ziemassvētku skaistāko dziesmu “Klusa nakts, svēta nakts”! Liels, liels paldies pedagogiem un vecākiem, kora “Roja” dalībniekiem, kā arī direktorei Baibai Beraģei par koncerta noslēguma dziesmu! Liels, liels paldies pasākuma vadītajam Gustavam Šneideram! Paldies mākslas nodaļas pedagoģēm Līgai Reinei-Smilgainei, kas iejutās Marata lomā, Sandijai Joņinai, kas atveidoja Aijas lomu, un vakara lielākajai naglai – Intaram, kura lomā iejutās Terēze Šteinblūma! Liels paldies Modrim Sproģim par koncerta apskaņošanu, gaismošanu un noslēguma dziesmas ieraksta veidošanu! Paldies par īstā šova noskaņas radīšanu Guntim Krivmam, paldies par palīdzību negaidītu apstākļu risināšanā Aleksandram Tuguševam un Eduardam Rediko! Vēlreiz liels paldies duetam Signe un Jānis! Latvijā dzīvo lieliski un atsaucīgi cilvēki! Paldies pasākuma iemūžinātājiem – Sanai Lukševicai, Ievai Grīnītei un Laurai Elizabetei Ķiršakmenei!

 

Svētkos sveicām arī mūsu teicamniekus – Pēteri Riekstiņu-Mauri un Emīliju Porīti, aktīvākos audzēkņus – Luīzi Elzu Bertholdi un Gustavu Šneideru, kā arī aktīvākos, atsaucīgākos vecākus – Ilvu Šneideri, Krūzmaņu, Grīnīšu un Martužānu ģimenes. Paldies visiem par aktīvo un piepildīto I semestri! Mēs esam – VOU!

Lai laimīgs un panākumiem bagāts jaunais gads!

Vēl

šova ietvaros Reinis, ikdienā –

RMMS dir.vietn.

Aija Kaļiņičenko

Koncerta apskats:

Koncerta ieraksts:

Galerija