17.11.2022.

16.novembrī Rojas Mūzikas un mākslas skolā notika Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts “Mēs novēlam Tev, Latvija!”. Koncertā piedalījās skolas 1.-3.klašu koris “Vizbulēns” (ped. I.Ozoliņa, S. Lukševica), 4.-8.klašu koris “Roja” (ped. I.Ozoliņa, I.Sproģe, kcm. I.Stepanova), ģitāristu ansamblis (ped. M.Zemture), flautu ansamblis (ped. S.Lukševica), vokālistu ansambļi (ped. I.Ozoliņa) solisti – Elīza Ārgale (ped. B. Petkeviča), Asnāte Graudiņa (ped. I.Sproģe), Māra Grīnīte (ped. M. Zemture), Elza Klauža (ped. I.Ozoliņa).

Koncertu vadīja mākslas nodaļas audzēknes Grēta Maškevica un Amanda Lindsija Petraša.

Paldies par koncerta plānošanu un realizāciju pedagoģei Indrai Sproģei un par koncerta apskaņošanu – Modrim Sproģim.

Lai mums visiem skaisti Latvijas valsts brīvības svētki!

Galerija