11.10.2022.

10.oktobrī Rojas Mūzikas un mākslas skolas vizuāli plastiskās mākslas nodaļa rīkoja radošo viktorīnu konkursu “Mans vēstījums uz T- krekla”.

Uzdevums: pētīt T-kreklu savā un draugu garderobē dažādos aspektos – funkcija, forma, krāsa, tekstūra, materiāls, izgatavošanas vieta, valkāšanas ilgums, personiski stāsti, tā paraugoties sev apkārt.

Šajā viktorīnā piedalījās 1.- 5. klases audzēkņi, kas darbojās grupās. Izglītojamie strādāja uz papīra izgrieztā T – krekla. Grūtākais šajā darbā bija formulēt topošās apģērbu kolekcijas vēstījumu “Ko es vēlos vēstīt citiem?”. Komandai bija jānonāk pie vienotas idejas, tādejādi sadarbojoties savā starpā varēja griezt, līmēt, apvilkt ar marķieri un ja vēlās, arī krāsot.

Viktorīna ir kā ideju ģenerēšana pirms plānotā valsts konkursa.

Mans vēstījums uz T-krekla – YouTube