20.02.2022. Interešu izglītība māksla

Mērsraga Tautas namā aplūkojama mūsu interešu izglītības programmas audzēknes Dinas Simsones izstāde.
Dina Simsone savas mākslinieka gaitas uzsāka Rojas Mūzikas un mākslas skolā pirms 5 gadiem. Šo gadu laikā viņa ir pilnveidojusi sevi no vienkāršiem zīmējumiem par dabu, līdz gleznām ar ekspresīvām krāsām-darbi ir ļoti koši un uzrunājoši, jo krāsu salikums mākslinieci raksturo pašu. Viņa saka: “Lai ko es daru, tas nāk no sirds ar krāsu triepieniem. Krāsas ir manas dvēseles atspulgs, ko atklāju savos darbos. Skatītāji var viegli uztvert un izbaudīt manu rakstura šķautni. Krāsu salikumi ainavās, marīnās (jūras ainava) un portretos ir ekspresīvi (koši krāsu toņi un salikumi). Esmu pateicīga, ka varu papildināt savas zināšanas Rojas Mūzikas un mākslas skolā, jo tajā pieejama pieaugušo izglītības programma. Piedalos dažādās izstādēs, kur varu parādīt savus radošos darbus. Iesaku nebaidīties no savas pilnveides, tas tikai nes prieku un harmoniju. Paldies visam Rojas MMS kolektīvam par šo iespēju, ka varu savi pilnveidot. Šī izstāde ir, kā apsveikums skolas 55 gadu jubilejai.”
Arī mēs – Rojas Mūzikas un mākslas skolas kolektīvs esam gandarīti par Dinu un esam lepni, ka mums ir iespēja strādāt ar radošiem un pozitīviem cilvēkiem!