01.06.2024.

24. maijā Rojas Mūzikas un mākslas skolas absolventi saņēma apliecības par profesionālas ievirzes izglītības apguvi.

Stīgu instrumentu spēli – ģitāras spēli apguvušas Egija Čerkašina un Elza Štūlberga (ped.Maruta Zemture), vijoles spēli – Asnāte Graudiņa (ped. Indra Sproģe), savukārt vizuāli plastiskās mākslas nodaļu absolvējuši: Grēta Maškevica, Rebeka Čaunāne un Artūrs Krūzmanis (ped. Terēze Šteinblūma, Sandija Joņina un Līga Reine- Smilgaine). Visi 2023./2024.m.g. absolventi vienmēr aktīvi iesaistījušies skolas pasākumos, startējuši konkursos un ļāvuši skolas vārdam izskanēt plašāk Latvijā.  Liels paldies absolventiem un viņu pedagogiem! Liels paldies vecākiem par bērnu iedrošināšanu un sadarbību ar skolu!

Mīļš paldies arī mūzikas un mākslas nodaļas audzēkņiem, kuri bija sagatavojuši atraktīvus sveicienus!

Vēlam neapstāties pie sasniegtā, veiksmi  un panākumus arī turpmāk!

 

RMMS dir.vietn.

A.Kaļiņičenko

 

Fotogrāfiju autore: Laura Elizabete Ķiršakmene

Galerija